HPE .5m Multi-mode OM3 LC/ LC FC Cable

Multimode OM3 LC/ LC Fiber Optic kabel, 0.5 m dlouhý. Duplex zipcord odstupňovaný index 50/ 125um multimode optický kabel s LC konektory na každém konci (Aqua Color). Optický výkon: 2000 MHz/ km. ... více
Objednací kód: HPEAJ833A
Kód výrobce: AJ833A
Výrobce: HP Enterprise
Záruční lhůta: bez záruky
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 1 030 Kč
Cena s DPH: 1 246 Kč
Porovnání Oblíbené

Multimode OM3 LC/LC Fiber Optic kabel, 0.5 m dlouhý. Duplex zipcord odstupňovaný index 50/125um multimode optický kabel s LC konektory na každém konci (Aqua Color). Optický výkon: 2000 MHz/km.

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Typ Kabely
Přesná délka (m) 0,5
Barva Modrá
LC (M) 2